Search
Close this search box.
Search

youRegion Türk dilinde

Yeni bölgenize hoşgeldiniz! YouRegion olarak, sizin Maastricht, Liège, Hasselt ve Aachen etrafında kendinizi evinizde gibi hissetmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Hoşgeldiniz:

Nordrhein Westfalen Deutschsprachige Gemeinschaft Provinz Lüttich Provinz Limburg (BE) Provinz Limburg (NL) DE BE NL

Euregio'daki ülkele için melumat

Almanya, Hollanda ve Belçika’ya 1960’tan itibaren konuk işçi olarak gelmiş ve bugünlerde bölgedeki nüfuzun nerdeyse yüzde 5’ini oluşturan Türkler, son zamanlarda bu ülkelere en çok da eğitim veya iş amacıyla yönelmekteler. Ümid ediyoruz, ki siz bu yerden sizin yeni eviniz düzeltebilirsiniz! Sorularınız olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  • Belçika hakkında genel bilgiler belgium.be (bir çok dilde EN/NL/DE/FR)
  • Nuffic Study in Holland- tüm video kursu 2 saatte:
  • Hollanda’da çalışmak hakkında- lgili resmi belgeler için tıklayın Hollandavesen.nl (Rijksoverheid’ten)
Lire la vidéo

Vlog örnekler

YouRegion’deki sinirsiz hayattan bir kac “Vlog”-örnekler (Koray Cengiz)

Boş zaman

Vacation in the heart of Europe“. Burada, tüm turistik yerleri dört dilde bulabilirsiniz yakındakı tatiliniz için. Temel bilgiler için Freizeitguide Euregio’ya başvurabilirsiniz (site Almanca olsa bile, haritadaki simgeler sistemi anlamanıza yardımcı olacaktır):  Haritada Euregionun herseyi bulabılırsınız Aachen, Liège, Hasselt ve Maastricht arasından.

Euregio'daki firmalar bulmak

The Euregiolocator‘ın haritasında, bir örnek için Euregio’da olan farklı iş alanlarını ve tüm şirketleri bulabilirsiniz. Dört dil, üc ülke ve bir haritada, Aachen, Liège, Hasselt ve Maastricht arasından.

This item is filed under:
culture of welcome multilingual

Also worth reading:

I have a question